Ocean Drive Interview

27. srpna 2012 v 14:06 | Anett |  Interviews
Jak už víme, Nina je na obálce zářijového čísla "Ocean Drive" a pro ně mluvila také o červeném koberci, rodičích a vysněných rolích..:) Omlouvám se za chyby v překladu. NEKOPÍRUJTE!
Anett
• O jejím stylu na červeném koberci: "Myslím si, že červené šaty od Donny Karen, které jsem měla na Emmy v loňském roce je to, na co si lidé hned vzpomenou. To bylo v době, když jsem začala poznávat módu. Od té chvíle na mě lidé stále koukali. Tam byl náhle neuvěřitelný tlak. Teď je to jako, že je vše v pořádku. Ale je to opravdu zábava míchat věci - je to jiným způsobem, jak vyjádřit samu sebe ".

• O roli, kterou bych chtěla hrát: "Mým snem je, abych hrála v "bondovce", nebo třeba kdyby se natáčela další Lara Croft, nebo dokonce prequel k Laře Croft, chtěla bych to hrát, abych byla někým jiným. "

• O tom, jak její rodina bere její slávu: "Naštěstí jsou moji rodiče v zahraničí, pak je to jen opožděná reakce médií. Konverzace mám s tátou jsou vždy odlišné od toho, o čem jsem mluvila s matkou. Moje máma ví mnohem více, a můj otec - no, on je můj otec. On má více starostí o mě a je v tomto odvětví. Je to skoro jako být postavou: Udělala jsem filmy, kde jsou simulované sexuální scény, chápou to, ale vždycky je to trochu divné. Říkají věci jako, "Oh, jsi skvělá. Bylo to zajímavé." Vždycky jsem se pyšnila tím, že jsem tak daleko, aniž bych musela sundat šaty. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama